X
تبلیغات
رایتل
توجه: آدرس این وبگاه تغییر کرده است. لطفا به www.farest.org بروید.

وبلاگ داستان:

کتابخانه ای برای همه

سلام

و در نهایت می رسیم به کتاب سوم یعنی بریسینگر, که کار اسکن جلد اول برای سلام عزیز هستش واقعا دستشون درد نکنه و کلی سپاس . و اسکن جلد دوم  برای این بلاگ و بلک لرد عزیزه . بلک لرد عزیز امیدوارم هر جایی هستی موفق باشی و روزگار بر وفق مرادت باشه .ایشالا هر چه زودتر برگردی.خلاصه کتاب:

در کتاب دوم دیدیم که وقتی  اراگون برای آموزش به نزد الفها می ره متوجه رازی می شه که تنها الفها از اون باخبرند . در این کتاب اراگون که به یک الف تبدیل شده بعد از اینکه زاروک ( شمشیر متعلق به مورزان) را در جنگ با مورتگ از دست می ده, نیاز به  شمشیری داره که متعلق به خودش باشه بنابراین به نزد الفها بر می گرده تا شمشیر خودش رو با دستان خودش بسازه یعنی بریسینگر رو. و در همین زمان می فهمه که تنها راه شکست گالباتوریکس از بین بردن الدوناری (قلب اژدهایان) هست .و در کتاب سوم اراگون به بزرگترین راز زندگیش پی می بره و اون راز اینه که پدرش مورزان نبوده بلکه بروم  بوده.


به گفته صاحبنظران فانتزی خوان این  مجموعه ارزش خوندن رو داره. پس امیدوارم این مجموعه رو از دست ندین . و اینم اضافه کنم, تا جایی که من خبر  دارم هنوز کتاب چهارم چاپ نشده.
                                                 دانلود کل کتاب

[ سه‌شنبه 18 اسفند‌ماه سال 1388 ] [ 09:32 ] [ Diox ]

[ 17 نظر ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه