وبلاگ داستان:

پندراگون 4 - ویروس واقعیت

سلام خدمت تمام دوستان گرامی

حدودا یکسالی میشه که از شما دوستای خوب و بلاگ دور بودم که البته دلیل خوبی هم واسش داشتم چون یه جورایی زندگیم کن فیکون شد و کلا روال اون تغییر کرد.

خلاصه این تعطیلات عید فرصتی شد تا بازم با شما همراهان خوب این بلاگ صحبت کنم و یه کتاب دیگه تقدیمتون کنم.

اگه از همراهان قدیمی این بلاگ باشید می دونید که من 3 جلد اول کتاب پندراگن رو قبلا خدمتتون ارائه کرده بودم و کتابی هم که الان به عنوان عیدی می خوام واستون ارائه کنم جلد چهارم این مجموعه هست به نام ویروس واقعیت.

البته مدت زمان نسبتا زیادی از چاپ این کتاب می گذره و همچنین جلدهای بعدیش هم چاپ شده اما طبق نظر اکثریت دوستان برای اینکه کمترین ضرری متوجه ناشرین این اثر نشه ما تا الان واسه ارائه اون منتظر موندیم تا هر کسی که میخواسته کتاب رو بخره تا حالا خریده باشه و این روال رو واسه جلدهای بعدی هم ادامه میدیم.

خوب بیشتر از این منتظرتون نمی زارم و اینم قسمت اول کتاب پندراگن 4

امیدوارم لذت ببرید


    جلدهای قبلی رو می توانید از لینکهای زیر دریافت کنید .  می تونین کتاب های قبلی رو با لینک های سالم از پست های زیر دانلود کنین.


دانلود جلد اول (تاجر مرگ)


                         دانلود جلد دوم (شهر گم شده فار)


                                                              دانلود جلد سوم (دنیای بدون جنگ)


خلاصه : در ادامه سفر پندراگن به دور هالا این بار هم با یه دنیای عجیب دیگه طرف هستیم که در اون واقعیت به چالش کشیده شده و دنیای مجازی جای واقعیت رو گرفته اما اگه این دنیا به همین صورت ادامه بده به ورطه نابودی کشیده میشه پس این پندراگن و دوستاشن که مثل همیشه به سراغ اون می رن تا شاید فکری به حال این دنیا بکنن...


قسمت اول      

قسمت دوم

قسمت سوم